poniedziałek, 30 września 2013

Weekendowo-spacerowo

Witam,
jak minął wam weekend? Mam nadzieje, ze i u was ostanie dni września należały do pogodne i udanych. Moj weekend niestety w tym tygodniu był zbyt krotki. Mimo wszystko znalazłam troszkę czasu na jesienny spacerek, czyli chwile relaksu dla siebie i dla rodziny.  Pozdrawiam:)

czwartek, 26 września 2013

"Jestesmy tu i teraz..."

"jestesmy tu i teraz
tu i teraz
tu i teraz 
tu i teraz...."

Nie ma to jak spokojny czwartkowy poranek z Domowymi Melodiami. Mogłabym słuchać ich płytki na okrągło. Uwielbiam te zwariowana trójkę młodych artystów, którzy ze słynną, skoczna "Grazka" w błyskawicznym tempie wdrapali się na pierwsze miejsce listy przebojów radiowej trojki. Choc dzisiaj na miejscu czwartym to i tak trzymają się mocno. Z niecierpliwością czekam na nowości.
Dzisiejszy dzień minął spokojnie. Uwielbiam czwartki bo to mój dzień wolny od pracy, nie licząc naturalnie weekendów. To czas w którym mam chwile dla siebie. Zazwyczaj staram się spędzić go aktywnie. Dzisiaj jednak pogoda deszczowa dlatego tez pozwoliłam sobie na chwile błogiego lenistwa.Pozdrawiam:)

niedziela, 22 września 2013

Witam,

Witam po bardzo długiej przerwie. Ostatni post umieściłam  w maju, czyli prawie 4 miesiące temu. Od tego momentu minęło sporo czasu, w którym zaszło w sumie  niewiele zmian. Wakacje spędziłam naturalnie na Mazurach, w naszym Lipowym Siedlisku. Odpoczęłam i to bardzo. Pieciotygodniowy urlop, bez zbędnego pospiechu, bezsensownej  pogoni, po prostu lekkie bycie na zasadzie "wszystko możesz nic nie musisz". Niestety wszystko co dobre szybko się kończy. Od miesiąca znowu pracuje czyli wszystko powróciło to zwykłej, szarej, pozytywnej rzeczywistości. Naładowana pozytywna energia próbuje cieszyć się każdym dniem i jak najwięcej z nich korzystać. Na brak czasu cierpię bardzo, mimo wszystko planuje parę zmian i kreatywnych działań, o czym już w krotce.


Do usłyszenia:)