poniedziałek, 14 kwietnia 2014

Ferie

W końcu  mamy ferie, i trochę wolnego. Z czego naturalnie ogromnie się ciesze. Moj ostatnio bardzo pozytywny nastrój dostrzec można również w małych akcentach dekoracyjnych. Cudowna, słoneczna pogoda sprzyja długim, wieczornym spacerom
 
Milego słonecznego tygodnia

wtorek, 1 kwietnia 2014

Wiosennie

Świetna wiosenna pogoda wpływa bardzo pozytywnie na moje samopoczucie i nastrój.  Słońce wzbudza do działania i daje wiele pozytywnej energii. Ciesze się, ze ten weekend spędziliśmy aktywnie i przede wszystkim rodzinnie, tego było nam trzeba. Ostatnio ogólnie mało spacerujemy, bo najzwyczajniej brak nam czasu. Pora zimowa wraca człowiek do domu i zaraz jest ciemno. Leca dni, tygodnie, miesiące, wszystko płynie, w zawrotnym tempie po prostu przemija. Człowiek zapomina ze żyje, ze każda chwila jest ważna, niepowtarzalna, jedyna. Ale wiosna sprawia ze życie, upływający czas postrzega się inaczej. Dni są dłuższe, wszystko budzi się do życia, jest ciepło i przyjemnie, ma się wiele chęci i nic nie jest niemożliwe. Wiosenna pora żyje się "TU i TERAZ" łatwiej i świadomiej. Lubie wiosnę i zamierzam z jej uroku w pełni korzystać. Jasne i pełne ciepła kolory zawitały dekoracyjnie również w naszym skromnym mieszkanku. Dotychczas kolor zółty zdecydowanie nie należał do palety barw, które chętnie stosowałam,  tak w tym roku uległo to zmianie. Bardzo spodobała mi się ta konstelacja, zestawienie farb.


 Poluje jeszcze na zółte poduchy w jakieś ciekawe wzory. Właściwie chciałam sama coś uszyć, obleciałam wszystkie pobliskie sklepy z materiałami. Niestety bez skutku, nie znalazłam tego czego szukałam. Zamówię chyba poduchy w H&M.

A tu nasza Alunia o poranku:):):)
Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego tygodnia