poniedziałek, 16 marca 2015

Wiosenno- świąteczny wir dekorowania...

Witam,
na blogach panuje wiosenno- świąteczna gorączka upiększania i dekorowania. Oryginalnych pomysłów i inspiracji można znaleźć co nie miara. Widać idzie wiosna a wraz z nią nowa świeżość i pozytywna energia. Dlatego właśnie okres ten kocham. Również i ja wpadłam wir dekorowania i odświeżania.  Dość długo zastanawiałam się nad wyborem barw, charakteryzujących tegoroczna nadchodząca wiosnę. Chciałam aby był to kolor stonowany, spokojny, romantyczny. Dlatego tez zdecydowanym się na lekki, pastelowy, róż. Zaczęłam do poduszek, bo zmiana lub dodanie kilku nowych w tym właśnie odcieniu to najłatwiejszy początek. Miałam trochę różowego materiał także uszyłam kilka nowych.  Na niektórych poduchach wypróbowałam farb do tkanin i zastosowałam szablony. Z efektu jestem zadowolona. Farby do tkanin można kupić dość tanio i w prosty sposób tkaninę indywidualnie upiększyć. Ogólnie szaleje ostatnio za stemplami do tkanin, nawet sporo ich sama zrobiłam ale o tym w osobnym poście.
Oto kilka zdjęć:
(Fotki były robione na przestrzeni kilku tygodni także różnią się nieco dekoracjami:):):))

 Tu poduchy z H&MA tu przeze mnie uszyte i wykonaneZycze milej nocki:):):)

8 komentarzy:

 1. Super! Bardzo podoba mi się pastelowy akcent. Uwielbiam ten odcień różu! Ja też czesto korzystam z farb do tkanin są swietne!
  Pozdrawiam,
  Ewa
  robiewdomu.pl

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękny miks poduch! Bardzo podoba mi sie tez szary słój z pisankami na gałęziach, swietnie to wygląda :)
  Pozdrawiam
  Marta

  OdpowiedzUsuń
 3. Cudowne pastelowe poduchy:-)
  Pozdrawiam :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ślicznie u Ciebie,tak świeżo i czyściutko. A podusie piękne. Pozdrawiam serdecznie Ewa

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo ładnie u Ciebie, tak jasno i przyjemnie. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 6. Well now days it is not easy to copy content from any other site for yourself, in your site I have seen many posts created by you, whereas I cannot find them anywhere else. So, your working is appreciable.Apple MacBook Laptop HD Wallpaper

  OdpowiedzUsuń
 7. Your blog is very impressive and have the useful information it is really caught my attention.

  HD Wallpapers

  OdpowiedzUsuń